Sokakta Kendi Kendine Kombin Videosu Çeken Türbanlı Kıza Sataşan Yaşlı Adam Sabrınızın Sınırlarını Zorlayacak

Yolda kendi videosunu çekmek için kamerasını ayarlayan ve kaydı başlatan genç bir kızın, arkasındaki evin balkonunda oturan yaşlı bir adamla olan konuşması Twitter’da sinirleri zıplattı. Yaşlı adamın durup dururken genç kıza söyledikleri gören herkesi sinir küpüne çevirdi.

Genç bir kız boş bir sokakta kendi videosunu çekmek isterken başına hiç beklemediği bir olay geldi.

Kamerasının açısını ayarlamasının ardından kendini kayda almaya başlasa da, arkasındaki evin balkonundaki yaşlı adamı sonradan fark etmek durumunda kaldı. Çünkü adam kendisine seslendi.

Adama saygılı bir şekilde selam vermesinin ardından “Kimi bekliyorsun?” sorusuyla karşılaşan genç kız, ardından hiç beklemediği ithamların altında kaldı.

Arkadaşını beklediğini söyleyen kız ‘Kız arkadaşım gelecek, göreceksiniz zaten.’ diyerek kendini açıklamaya çalışıyor. Fakat yaşlı adam orada durmaması gerektiğini söylüyor ve ‘Kaç sefer seni burada sevgilinle gördüm.’ diyor. Fakat genç kız olduğu yere ilk kez geldiğini ifade ediyor.

Videoda sesi titremeye başlayan genç kıza “Yapma ayıp” diyerek sözlerini sürdürüyor. Videonun sahibi ise “Ne yapmışım? Bir şey demiyorum.” diyerek kaydı sonlandırıyor.

Videoyu gören pek çok kullanıcının bu durum karşısında sinirleri bozuldu.

Genç kızın tüm konuşma boyunca saygılı çizgisinden çıkmayıp kibarca cevap vermeye çalışması ise herkesin dikkatini çekti.

Gelen yorumlar bu şekilde:

??

??

??

??

??

Siz böyle bir durumla karşı karşıya kalsanız tepkiniz nasıl olurdu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir