Eşinden milli oyuncuya şantaj Çocuklar senden değil

Fransa’da PSG; Türkiye’de Başakşehir, Antalyaspor ve Fenerbahçe formaları giyen eski milli futbolcu Mevlüt Erdinç’in eşi Taleb Erdinç hakkında yaptığı açıklamalar şu şekilde;

“DNA TESTİ TALEP ETTİM”

“Eşim Taleb Erding’ten 5 aydır haber alamıyorum. Nerede olduklarını bilmiyorum, çocuklarımı bana göstermiyor. Bu durumu artık herkesin bilmesini istiyorum çünkü benden para almak için şantaj yapması insanlık dışı bir davranış. Eşime mail yoluyla ulaştım ve kendisinin hesabına 1 M€ yatıracağımı söyledim. Bu sözlerimin ardından cumartesi günü oğlum beni görüntülü aradı. Kariyerimin başında benimle evlenen ve kariyerime son verdiğim günün ertesi benden ayrılma kararı alan, bugüne kadar çok sevdiğim eşim… Para hiçbir zaman çok değer verdiğim bir şey olmadı. Çocuklarım ve anneleri hiçbir zaman yokluk görmediler ve bundan sonra da görmeyecekler çünkü benim değerlerim böyle ve üzerime düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğim. Para önemsiz benim için. Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar. Nasıl bı kadar kötü olabilirsiniz? Para tüm aileleri yıkıyor maalesef.

“1 MİLYON EUROYA KONUŞABİLDİM”

18 yıllık profesyonel bir kariyer. Beni tanıyanlar ne denli sorumlu, dürüst, saygılı ve yardımsever biri olduğumu biliyorlar. Hiç kendimi düşünmedim, dünyanın en güzel mesleğini yaptım ve sahada her zaman her şeyimi verdim. Depresyon ve bağımlılıklarımdan kurtulmak için eşimin desteği olmadan her şeyi yaptım ve tedavi oldum. Kendisiyle ancak 5 ay sonra 1 M€ teklif ettikten sonra tekrar iletişim kurabildim, bu durumun herkes tarafından bilinmeye değer bir konu olduğunu düşünüyorum.

“ŞANTAJLAR MİDEMİ BULANDIRIYOR”

Taleb (eşi) evlilik iyi günde kötü günde beraber zor günlerde birbirine destek olmaktı, sen de çok iyi biliyorsun ki ben hep sizin iyiliğinizi isterim. Parayı ben kazandım ama başkaları çıldırdı oysa ben seni kendimden daha zengin yaptım ama olsun ailemsiniz hakediyorsunuz. Kendisi çocukların benim olmadığını ve bana göstermeyeceğini söyledikten beş ay sonra DNA testi yapalım teklifimi geri çevirdi, bu şantajlar midemi bulandırıyor. Ben daima kötülüğe iyilikle cevap veren birisiyim. Benim vicdanım rahat, çocuklarımın annesinin yalnızca iyiliğini istiyorum. Her zaman olduğu gibi tek isteğim iyi ve rahat bir yaşamınızın olması. Kötülük sahibine döner. Neyse ki ilahi adalet var.

Bu iş burada bitmeyecek. Sana ve çocuklarıma sahip çıkmaya devam edeceğim. Çocukları haketmediğimi söyleyen ailen, benim çocuklarımın mutluluğuna karar veremez. Sen mükemmel bir kadın ve annesin fakat ailenin etki ve korkusu altında kalarak çocuklarını düşünmedin. Üstelik onları benden gizledin. Senin ailen bizdik. Çocuklarımı görmek istiyorum ve buna en az senin kadar hakkım var. Bu onlar açısından önemli ve üzücü ama bir tepki vermek zorundaydım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir